Özkarsu A.Ş.

Tüplü Lpg ve Damacana su bayilikleri ile başlayan, profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile devam eden ticari hayatımız yeni birliktelikler devam etmektedir.
Özkarsu A.Ş. dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile Antalya’da sektörün seçkin şirketlerinden biridir.
Amacımız; yapılan dağıtım ve pazarlama işinin daha profesyonelce, müşterilerimize en kaliteli ürünler ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak ve verimliliğimizi arttırıp en kısa zamanda servis hizmeti vermektir.
En emniyetli şekilde, müşteriyi mutlu kılan biçimde, en düşük maliyet ve yüksek etkinlikle, daha fazla ürün satarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güvenli ve kesintisiz olarak karşılamak suretiyle daha büyük bir Ozkarsu A.Ş. yaratmak için çalışıyoruz.
Ozkarsu A.Ş. olarak amacımız, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ile birlikte dinamik yapımızı daha da güçlü kılarak, Antalya il merkezi ve tüm ilçelerine hizmet etmek ve daha büyük başarılara imza atmaktır.

 

Vizyonumuz & Misyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz. Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

Kalite Politikamız

Tüpgaz ve Damacana su bayiliklerimizde Antalya ilinin her bölgesine hakim olmak amacı ile 10 adet servis aracı, 15 adet aktif ev ve işyeri abonesi, Pazarlama teşkilatımızda ise 1 Bayi Şefi ve 7 preseller personelimiz, 17 adet araç parkımız ile Antalya’nın il merkezi ve ilçelerine düzenli ziyaretler yapmakta ve rut düzeni ile satış öncesi hizmeti vermektedir.
 
Satışı gerçekleşen ürünlerimiz ise 7 adet Servis ve Dağıtım araçlarımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Nakliyelerimizde kullandığımız 2 tır ve 3 adet kamyon ile birlikte 60’ın üzerinde araç parkımız ve 20 ‘yi aşkın personelimiz bulunmaktadır.